Sanal Ofis Yasal Adres

Sanal ofis hizmetleri, freelance ya da home office çalışan profesyoneller kadar iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin bütçelerini aşmadan arzu ettikleri çalışma ortamına kavuşmalarını kolaylaştırıyor.

Profesyonellerin fatura kesebilecekleri ya da girişimcilerin şirket kurabilecekleri yasal bir adrese sahip olmalarını sağlayan hizmet, ekstra masraflar olmadan kurumsal kimliklerine ters düşmeden iş yaşamlarını planlamalarına yardım ediyor. Gelişen teknolojinin, çalışma kültürü üstünde yaptığı değişim sanal ofis hizmetlerine duyulan ihtiyacı artırıyor. Çoğu meslek grubunun, herhangi bir adrese bağlı olmadan dünyanın herhangi bir noktasından kolayca çalışabilmesi, geleneksel ofis kiralama hizmetlerinin yeni nesil çalışma kültürüne ayak uyduramamasına neden oluyor.

Freelance ya da home office çalışan pek çok kişi, sadece fatura kesmek için bir iş yeri adresine ihtiyaç duyuyor. Diğer taraftan, gün içinde çoğunlukla 3. şahısların adreslerinde çalışan ve sabit bir çalışma alananını ayda ya da yılda sadece birkaç kez kullanan şirket sahipleri de bulunuyor.

Sanal ofis hizmetleri, bünyesinde barındırdığı yenilikçi çözümler sayesinde değişen çalışma kültürüne adapte olmanızı kolaylaştırıyor, yasal adrese ya da kendi işinize sahip olmanın en ekonomik yollarından biri oluyor.

Şirketiniz için Yasal Bir Adres

Herhangi bir adres ya da iş yerinden bağımsız çalışan pek çok profesyonel, fatura kesebilmek adına şahıs şirketi kurma yoluna gidebiliyor. Aynı şekilde, kendi işini kurmak isteyen ve fazla bütçesi olmayan profesyoneller de, şahıs şirketi kurma alternatifini değerlendiriyor.

Daha önceleri, home office çalışmayı planlayan birçok profesyonel, kendi evlerinin bir odasını yasal iş adresi olarak göstermeyi tercih ediyordu. Güvenlikle ilgili problemlerin yanı sıra evde gelen paketleri almak ya da çağrıları yanıtlamak için daimi bir kişinin bulunmaması ve profesyonel imaj gibi nedenler, profesyonellerin evlerini adres olarak göstermek istememelerine neden oluyor.

Sanal ofis, vergi ve yoklama memurları tarafından onay alan yasal bir adres olmakla kalmıyor, iş ve özel hayatınızı ayırmanıza yardımcı oluyor. Ofis ya da iş yerinize gönderilen tebligat, evrak ve postalar, sanal ofis kiralama şirketi tarafından alınıp sizin adınıza saklanıyor. Sekreterlik ve toplantı salonu kiralama gibi ek hizmetler, müşterileriniz karşısında profesyonel bir imaj çizmenize yardımcı oluyor.

Şirket Kurmanın Ekonomik Yolu

Şirket kurmak için, yasal bir adrese ihtiyaç duyuluyor. Geleneksel yollar kullanılarak bir şirket açmanız için, bir ofis kiralamanız, içini dayayıp döşemeniz, düzenli temizlik yapılması, paketleri alınması ve telefonları açılması için bir veya birkaç eleman çalıştırmanız gerekiyor.

Ofis kirasının yanı sıra mobilya masrafları, eleman maaşları, aidat, fatura giderleri, kırtasiye, çay / kahve ve temizlik malzemesi gibi sarf ürünleri için yapılan harcamalar, çoğu profesyonelin şirket açmaktan vazgeçmesine neden oluyor.

Sanal ofis hizmetleri, oldukça ekonomik rakamlara yasal bir adres edinmenize yardımcı oluyor. Üstelik, sanal ofis kiralama şirketi, sunduğu pek çok ek hizmet sayesinde şirketinizin kurulum aşamalarının yanı sıra çalışması sırasında ihtiyaç duyacağınız destekleri size sağlıyor.

Toplantı Odası hizmetlerimizden yararlanın

 Düşük bir bütçeniz olmasına rağmen, prestijli bir iş adresi ve iş numarasına kartvizitinizde yer vermenize olanak tanıyor. Sürpriz masraflara maruz kalmadan, kendi işinize sahip olmanıza yardım ediyor.

İhtiyaçlarınıza Özel Çözümler

Şirket Kuruluşunuzu Bizimle Yapın

Sanal ofis hizmetleri, değişen çalışma kültürüne yenilikçi çözümleriyle uyum sağlıyor. İhtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda, sunulan ek hizmetler güncelleniyor, bütçenizi zorlamadan kendi şirketiniz ya da işinize sahip olmanın avantajlarını sonuna dek çıkarmanız sağlanıyor.

Ofisteofis, Küçükçekmece Atakent’te yasal bir iş adresine sahip olmanızı sağlamakla kalmıyor, toplantı odası, danışmanlık ve sekreterlik gibi hizmetlerle her zaman yanınızda oluyor. Kurumsal kimliğinizi oluşturmaktan profesyonel web sitesi yapımına kadar her konuda iş ortağınız olan Ofisteofis, yeniliklere ve trendlere ayak uydurmanızı kolaylaştırıyor, kısıtlı bütçelerle bile rakiplerinizin önüne geçmeniz için ihtiyaç duyduğunuz desteği almanıza yardım ediyor.

Siz de +90 212 508 0080 numarasını hemen arayabilir, sanal ofis kiralama fiyatları hakkında bilgi alabilir ve zaman kaybetmeden bir adrese bağlı kalmadan çalışmanın esnekliğini ve konforunu deneyimleyebilirsiniz.

Ofisteofis Sanal Ofis ve Sanal Santral Hizmetleriyle Karşınızda

Sanal Ofis, maliyet olarak da oldukça büyük avantajlara sahiptir. Standart bir ofis ve sekreter için sadece 1 aylık olarak yapacağınız harcama ile siz sanal ofis hizmetini tüm 1 sene boyunca alırsınız.

© 2018 All rights reserved

İletişim