Sanal Santral

Kendi işinizi kurmak ya da halihazırda kurulu işinizi yapmak için bir ofise ihtiyaç duyuyorsunuz. Fakat ofis masraflarının sadece ofis kirası ve aidatından oluşmadığını biliyorsunuz. Ofisi kiralarken belirli bir oranda depozito ödemeniz talep edilebiliyor. Hatta, birkaç aylık kirası sizden peşin olarak istenebiliyor. Size ofisi bulan emlakçıya komisyonunu da ödedikten sonra, hemen ofisinize taşınıp çalışmaya başlayamıyorsunuz. Ofisinizi çalışabilir bir ortama dönüştürebilmeniz için mobilyaların yanı sıra bilgisayar, fotokopi cihazı ve projeksiyon gibi elektronikler satın almanız gerekiyor.

Ofisinizi düzenli ve temiz tutmanız için, ofisi ziyaret edecek ya da ofiste çalışanlara sunabilmeniz adına kahve ve çay gibi içecekler için ya da sarf malzemeleri için belirli bir bütçeye sahip olmanız önem taşıyor.Doğal gaz, elektrik ve su faturalarının yanı sıra beklenmedik zamanlarda ortaya çıkabilecek kaza ve arızalar için kenarda bir miktar para bulundurmanız, herhangi bir maddi problemle karşılaşmamanız adına öneriliyor. 

Geleneksel yollarla ofis kiralama, yukarıda sayılan nedenler göz önüne alındığında, büyük bir bütçe gerektiriyor. Üstelik, herhangi bir iş yapıp para kazanma gibi bir garanti bulunmadığından pek çok kişi yeni bir iş kurma ya da prestijli bir noktaya taşınma hayalini erteliyor. Diğer taraftan, personel giderleri de hiç de azımsanmayacak masraflar arasında yer alıyor. Piyasadaki rekabet, tüm müşterilerin telefonlarının özenle yanıtlanmasını zorunlu tutuyor. Ofiste müşterilerin telefonlarını yanıtlaması için bir personel bulundurmanız size her ne kadar avantaj kazandırsa da bütçenize önemli bir yük bindirebiliyor. 

Dijital Sekreteriniz Emrinizde!

Sanal ofis kiralama gibi yeni nesil hizmetler, sanal santral gibi hizmetlerle destekleniyor. Bir sekreter çalıştırmayla kıyaslandığında oldukça ekonomik miktarlara alabileceğiniz sanal santral hizmeti, kartvizitinizde yer verebileceğiniz size özel numara tahsisini de içeriyor. Gelen her telefonun yanıtlandığı hizmet, size ulaşılamaması gibi durumlar yüzünden potansiyel müşterilerinizi kaybetmenizin önüne geçiyor.

Arayan müşterileriniz, robot operatörün karşılama mesajıyla yanıtlanıyor. Ücretsiz olarak sunulan numara yönlendirme hizmeti, müsait olduğunuz numara üstünden müşterilerinizi yanıtlamanıza imkân veriyor. Herhangi bir kampanyanızı duyurmak istediğinizde ya da müşterilerinizi bilgilendirmeye ihtiyaç duyduğunuzda, hizmet paketinde sunulan toplu SMS’ler imdadınıza yetişiyor. 

Sanal santral hizmeti; size özel numara tahsisi, karşılama mesajı ve toplu SMS gibi hizmetleri sayesinde, müşterileriniz karşısında daha profesyonel bir görünüm çizmenize yardım ediyor. Size tahsis edilen numarayı arayanların tek tek kaydının tutulması, potansiyel müşterilerinize geri dönebilmenize ve yanıtlanmayan çağrı gibi nedenlerle hiçbirini kaybetmemenize olanak tanıyor. 

Özel Yaşamınıza Yer Açın

Kartvizitinizde, kişisel numaranıza yer vereniz pek profesyonel bir davranış olarak görülmüyor. Özel yaşamınızda kullandığınız telefon numarasını, müşterilerinizle ya da iş yaptığınız insanlarla paylaştığınızda iş ve özel yaşamınız birbirine karışabiliyor. Sanal santral hizmeti, müşteri çağrılarını size tahsisli farklı bir numara üstünden yanıtlamanıza imkân tanıyarak kişisel numaranızın herkesin eline geçmesinin önüne geçiyor.

Diğer taraftan, robot operatör tarafından yanıtlanan müşteri çağrıları, çalışmanızın yarıda bölünmesine ve ilgili ilgisiz çağrılar nedeniyle zamanınızın boşa harcanmasına engel oluyor. Müsait olduğunuz ilk anda, sizi arayan numaralara dönmenizi sağlayarak çalışma zamanınızı planlamanıza yardım ediyor. 

Toplantı Odası hizmetlerimizden yararlanın

Sadece işiniz için kullanacağınız bir numara, kurumsal kimliğinizi ön planda tutmanıza ve müşterilerinizle daha profesyonel bir ortamda iletişim kurmanıza olanak tanıyor. Diğer taraftan, sanal santral hizmeti iş dışı hayatınızda ya da başka bir işle ilgilenirken yanıtlayamadığınız müşteri çağrılarına geri dönmenize olanak tanıdığından işinizi büyütmek adına sizin en büyük destekçilerinizden biri oluyor.

Siz de sanal santral hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hizmetten faydalanmak için 0 (850) 305 05 39 numarasını arayabilir, son derece düşük bütçelerle işinize yatırım yapabilirsiniz. 

Ofisteofis Sanal Ofis ve Sanal Santral Hizmetleriyle Karşınızda

Sanal Ofis, maliyet olarak da oldukça büyük avantajlara sahiptir. Standart bir ofis ve sekreter için sadece 1 aylık olarak yapacağınız harcama ile siz sanal ofis hizmetini tüm 1 sene boyunca alırsınız.

© 2018 All rights reserved

İletişim