Toplantı Odası

Çalışmanın, insanlar için daha keyifli ve ergonomik yollarının geliştirildiği günümüzde çalışma mekânı da ofis sınırlarının dışına çıkıyor. Ofisteofis.com, geleneksel ofis anlayışını yok ederek sanal ofis hizmetini kalite ile birleştiriyor.

Özellikle müşteri görüşmeleri, yeni iş birliği için yapılması gereken toplantılar gibi büyük katılımlı etkinliklerde sanal ofislerin hizmet performansı önem taşıyor. Ofis kiralama ve tüm gider kalemlerine katlanmak yerine, toplantı, eğitim ve başka organizasyonlar için sanal ofis kiralamak yeterli olabiliyor. Geleneksel ofis anlayışının çok daha ötesinde hizmet alabileceğiniz sanal ofislerde toplantı yapmanın konforunu deneyimleyebiliyorsunuz. 

Konforlu Toplantılar, Verimli İş Birlikleri

Yeni müşteriler, anlaşmalar ya da eğitimler için çeşitli boyutlardaki ve ölçülerdeki konforlu toplantı odalarında keyifli ve verimli vakit geçirmeniz mümkün. Güncel teknolojiye uyumlu toplantı odası ekipmanı ile ofisteofis.com toplantı salonları kendinizi rahat hissetmeniz için her türlü imkanı sağlıyor. Küçük toplantılar için 6 kişiden itibaren hizmete sunulan toplantı odalarının yanı sıra büyük toplantı ya da eğitimler için tahsis edilecek 60 kişilik odalar bulunuyor. Bu ofis toplantı odaları, farklı ihtiyaçları karşılayacak çeşitli metrekarelerde mevcut. 

Toplantı öncesinde, misafirlerinizin yönlendirilmesi ve toplantı salonuna ulaştırılması organizasyonlarının tamamı gerçekleştiriliyor. Katılımcı sayısı kaç olursa olsun, misafirlerinizin toplantı öncesi hazırlanmaları için gerekli ortam sağlanıyor. 

Çay, kahve, su gibi ihtiyaçları için her zaman self servis hizmeti bulunuyor. Ofisteofis.com toplantı salonlarında, toplantı aralarında misafirlerinizin dinlenmesi için lobi ve sohbet koltukları da var. Toplantılarınız kendinize ait hissedeceğiniz odalarda sürerken arka plandaki tüm teknolojik hizmetlerin de pürüzsüz şekilde devam etmesi için gerekli tüm organizasyon, ofisteofis.com ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Toplantı Odası Şirketinizi Temsil Ediyor

İster yeni işbirlikleri, ister proje tanıtımı isterseniz eğitim için bir araya gelin; toplantıya çağırdığınız misafirlerin tamamı için ofisin dekorasyonu kadar konumu da önem taşıyor. Rahat ulaşılabilir olması, merkezi bir yerde olması, misafirlerinizin araçlarını park edebilecekleri güvenilir otopark imkanları olması gibi detaylar, hem şirketinizi hem de sizi daha iyi temsil eden bir toplantı odası imajı veriyor. Ş

irketinizin sektörü ne olursa olsun, sizi temsil eden, gücünüzü ve güvenilir duruşunuzun gösteren bir ofiste bir araya geldiğinizde müşterilerinizin aklında modern, çağa ayak uyduran bir imaj bırakmanız mümkün oluyor. Katılımcılarınızın, toplantı öncesi otomatik operatör tarafından adres ve yer teyidi yapabilmeleri, kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Mesai saatlerinden bağımsız olarak çalışabilen sanal ofislerde toplantı odaları tercih ettiğiniz saatlerde size tahsis ediliyor. 

Toplantı Odası hizmetlerimizden yararlanın

Sanal ofislerde günlük kiralamalar da söz konusu olabiliyor. Özellikle toplantı odalarının eğitim amaçlı kiralanmasında günlük olarak hizmet almanın önemi artıyor. Bu nedenle, günlük yapılan sözleşmelerle toplantı odası, düzenli kiralamalarda olduğu gibi, belirlenen saatler için özel olarak size tahsis edilmiş oluyor ve kaç kişilik bir toplantı olursa olsun, toplantı salonlarında ofisteofis.com fırsat ve avantajlarından faydalanma imkanınız bulunuyor. Geleneksel ofis anlayışı içinde, özellikle genç girişimcilerin uğraşmak istemeyeceği tüm detaylar tüm misafirlere eşit şekilde sunuluyor. 

Sanal Ofis Avantajları Sizi Güçlendiriyor

Şirket Kuruluşunuzu Bizimle Yapın

ofisteofis.com aracılığı ile kiraladığınız bir toplantı odasında, herhangi bir teknik sorun yaşanmayacağından emin olarak sunumunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm katılımcıların dikkatini sizin üzerinizde yoğunlaştıracak şekilde iç dekorasyon tasarımı yapılan ofisteofis.com toplantı odaları, verimli bir sunum için sizinle iş birliği yapıyor. Tam donanımlı toplantı odalarında rahatlıkla tamamladığınız görüşmeler, teknolojik imkanlar sayesinde daha verimli geçiyor.

Teknolojik imkanların içinde projeksiyon cihaz ve ekipmanı, LCD ekranı, düşüncelerinizi özgürce yazabileceğiniz beyaz tahta ya da flipchart bulunuyor. Katılımcıların, konuşmacının sesini rahatlıkla duyabilmesi için ses sistemleri de mevcut. Hızlı internet ve gerekli teknolojik imkanların tamamı, eksiksiz bir toplantı yapmanız için hizmetinize veriliyor. 

Toplantı süresine bağlı olarak organize edilecek ikramlarla katılımcılarınız yorgunluk hissetmiyor, odakları dağılmadan toplantıya katılımlarına devam edebiliyorlar. Toplantının tamamen sizin istediğiniz gibi sürmesi için gerekli tüm hizmeti size sağlayan ofisteofis.com tecrübeli ekibi, toplantı süresince de sizinle birlikte oluyor. Sanal ofis avantajları sizi güçlendirirken hizmetleri de bu gücü güvenilir kılıyor.

ofisteofis.com avantajlarından ve fırsatlarından faydalanmak için hemen arayın.

Ofisteofis Sanal Ofis ve Sanal Santral Hizmetleriyle Karşınızda

Sanal Ofis, maliyet olarak da oldukça büyük avantajlara sahiptir. Standart bir ofis ve sekreter için sadece 1 aylık olarak yapacağınız harcama ile siz sanal ofis hizmetini tüm 1 sene boyunca alırsınız.

© 2018 All rights reserved

İletişim